Blogowy kryzys czy może po prostu chęć zmiany?

kaboompics.com_Top view of cornflowers and vintage camera

Na blogu zastój. Wiem. Inne sprawy zaprzątają moją głowę od świtu do nocy, ale chciałabym znowu pisać. Ale nie tylko o kosmetykach. Może tak o wszystkim po trochę, bez ograniczania się stricte do kategorii urodowych. Może właśnie ta zmiana sprawi, że kryzys zostanie zażegnany, a radość z prowadzenia bloga i z pisania znowu powróci?

Blogowy kryzys czy może po prostu chęć zmiany?

Do tej pory na blogu pojawiały się treści związane z urodą, a dokładniej z pielęgnacją włosów. Moim zdaniem temat poprawy stanu zdrowia włosów po prostu wyczerpałam. Nigdy nie sprawdzały się u mnie włosowe eksperymenty i tylko wytrwałe, regularne stosowanie pewnego rodzaju kosmetyków poprawiło faktycznie ich stan. Wszystko co pisałam o włosach w znajdziecie tutaj.

Wprowadzenie na bloga innych tematów nie oznacza oczywiście, że całkowicie  zrezygnuję z tematów urodowych. Jak wiecie uwielbiam kosmetyczne nowinki, naturalne kosmetyki i domowe produkty, więc nadal będę o nich pisać. Po prostu znajdziecie tutaj także inne treści. Jakie? Sami zobaczycie już wkrótce:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • http://nottooseriousblog.blogspot.com/ Nottooseriousblog

  Chętnie się przekonam o czym będziesz pisać :)

  • http://madie.pl Madieblog

   Zapraszam:) Powoli będzie pojawiać się więcej postów nieurodowych:)

 • http://www.kosmeo-logy.blogspot.com/ Kosmeonautka

  Ja jestem gorącą zwolenniczką zasady, że pisanie powinno sprawiać nam przyjemność i jeśli Twoje inne posty będą równie dobrze napisane jak dotychczasowe to na pewno będą to zmiany na plus – ta sama jakość zawartości, a większa dywersyfikacja treści :)

  • http://madie.pl Madieblog

   Dzięki, też tak myślę:) Poza tym chętnie będę pisać o innych moich zainteresowaniach, nie tylko o kosmetykach:)