Nowe Yankee Candle

yankee candle na jesień11

Yankee Candle

Zimniejsze wieczory, szybciej zapadający zmrok i świadomość zbliżającej się wielkimi krokami mroźnej zimy psują troszkę nam wszystkim humor. Nastrój jednak może poprawić wieczór spędzony pod kocem, z ciepłą herbatą z cytryną i miodem w ręku, czytając ciekawą książkę. A jeszcze lepiej z dodatkowo otulającym nas zapachem.

Nowe Yankee Candle {niektóre nowe tylko dla mnie} to wyselekcjonowane {przeze mnie} zapachy na zbliżającą się jesienną i zimową aurę. Pięć cudownych wosków spokojnie wystarczy mi do wiosny.

yankee candle na jesień13

yankee candle na jesień10

Cappucino truffle to wosk o zapachu palonej kawy i gorzkiej czekolady. Ten aromat rozgrzewa sam w sobie, pachnie dokładnie jak świąteczne trufle. Aż chce się go ugryźć.

yankee candle na jesień9yankee candle na jesień5

Vanilla Bourbon to wosk o zapachu słodkiej mieszanki z odrobiną mocnego bourbona i grubą warstwą kremu posypanego wanilią. Pachnie jak słodkie czekoladki z dobrym alkoholem. Aż czujemy na języku ten słodko – ostry aromat.

yankee candle na jesień4

yankee candle na jesień6

Wosk Kilimanjaro Stars to świeczka o zapachu górskiego powietrza, splecionego z chłodną nutą mięty i ciepłą paczulą. W wyobraźni możemy przenieść się do Afryki, a dokładniej na szczyt Kilimanjaro, w chłodną, letnią noc.  Oddychamy pełną piersią i czujemy rześkość powietrza, zapach mężczyzny stojącego obok, ta woń jest czysta, świeża i przyjemna.

yankee candle na jesień2

yankee candle na jesień7

Soft Blanket o zapachu cytrusów, wanilii i ciepłego bursztynu, to aromat dziecięcego kocyka, przytulny i słodki. Idealny na jesienne poranki spędzone z łóżku, z kawą w ręce. Clean Cotton to woń świeżo wypranej bawełny, daje nam uczucie czystości i świeżości.

yankee candle na jesień8

Wszystkie woski kupiłam na allegro za 6,45 zł/szt. W takiej cenie znajdziecie je także w sklepie internetowym sabipolsklep.pl.

A Wy jakie woski YC polecacie na jesień?

Pierwsze woski YC.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • http://societygirl-testuje.blogspot.com/ society girl

    Ja mam chęć na Vanilla Bourbon! :) Cappucino truffle i Soft Blanket bardzo lubię! :D

    • http://madie.pl Madieblog

      Vanilla Bourbon jest niesamowity, więc strasznie polecam!!!:)