Piątkowe SPA

piątkowe spa

W końcu mamy wytęskniony weekend, który zapowiada się cudownie. Piękna pogoda, spacery, ostatnie dni wakacji… trzeba wykorzystać ten czas na naładowanie akumulatorów, relaks i prawdziwy odpoczynek.

Moje piątkowe SPA postanowiłam rozpocząć od nałożenia Indygo z amlą na odrosty na 4 godziny. Dodałam do niej resztki odżywki Isany niebieskiej {recenzja} i specjalnie omijałam końce włosów, by nie mieć na włosach efektu „nakładania się” indygo, czyli końcówek ciemniejszych niż reszta włosów.

Efekty farbowania Indygo oraz sposób przygotowania mieszanki znajdziecie tutaj i tutaj.

IMG_3196

Ciału zafundowałam energetyzujący i pobudzający peeling kawowy DIY {przepis}, zaś buzi maseczkę z glinki Ghassoul nawilżając ją często lawendową mgiełką DIY {przepis} tak by nie zaschła.

IMG_3197

Kolejnym, tym razem wieczornym elementem piątkowej pielęgnacji będzie SPA dla stóp , olejowanie paznokci  oraz dobra, ciekawa książka:)

A jak Wy spędzacie pierwszy wieczór weekendu?

Pozdrawiam!

Madie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • http://kosmeo-logy.blogspot.com Kosmeonautka

    Ja szykuję się na trening (w wakacje zaczęłam 3 x w tygodniu biegać), po którym będzie coś i dla ciała, i dla włosów :) Włosy już naolejowałam wspomnianą ostatnio oliwką BfM, więc ich SPA właściwie trwa już teraz :D

    • Madie

      Ja muszę na SPA włosów poczekać do niedzieli:)