Postanowienia noworoczne

Nowy rok, więc i nowe wyzwania. Co zamierzam zrobić w 2013 roku? Zobaczcie:)

1. Własny biznes.

Pomysł ukształtował się dokładnie dopiero miesiąc temu, ale już zaczęłam „prace” w kierunku rozwoju firmy. Nie będę zdradzać o co chodzi, ale ma to związek z moimi zainteresowaniami: urodą i ekologią. Jestem strasznie podekscytowana i mam nadzieję, że 2013 rok będzie dla mnie łaskawy pod tym względem.

2. Obronienie licencjatu.

Nie wiem, czy już o tym wspominałam na blogu, ale jestem na III roku fizjoterapii i w 2013 roku będę broniła pracę. Strasznie mnie to stresuje, ale nie bardziej niż czekające na mnie egzaminy – chyba najgorsze w czasie studiów. Temat pracy bardzo mnie interesuje, ale jeszcze nawet nie zaczęłam pisać:D Trzeba się do tego zabrać i skończyć do marca – postanowione!

3. Więcej bloga.

Chciałabym więcej czasu poświęcać blogowi i pisaniu. Bardzo to lubię, odpręża mnie to, tylko ciągle czasu brak – postanowienie : znaleźć go!

4. Więcej samorobionych kosmetyków.

W kolejnym roku chciałabym mieć więcej zamówień na samorobione kosmetyki: kremy, toniki, sera.  Robienie każdego kosmetyku to sama przyjemność! Uwielbiam to! Sama nie używam aż takiej ilości kosmetyków, więc aby móc robić nowe, sprawdzać nowe przepisy, testować różne półprodukty, muszę mieć zamówienia::)

5. Włosomaniactwo

Z tego już nigdy nie zrezygnuję, ale chciałabym więcej czasu poświęcać włosom, testować nowe olejki i maski, i całkiem przestawić się na organiczne kosmetyki, także włosowe.

6. Kondycja.

Chciałabym ją poprawić, ze względu na zdrowie oczywiście:) Lepsza kondycja równa się lepsze samopoczucie. Chętnie wykonywałabym jakieś ćwiczenia, a znam ich mnóstwo, które poprawią siłę mięśniową oraz ukształtują ładnie mięśnie brzucha i ud:)

No to tyle:) Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku i szampańskiej imprezy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.