Projekt 365, czyli 7 zdjęć w tygodniu

Na wiosnę postanowiłam zacząć nowy projekt – tym razem będzie to projekt fotograficzny. Coraz bardziej interesuję się fotografią, lepiej poznaję możliwości mojego sprzętu: dwóch aparatów oraz Iphone’a, więc Projekt 365 będzie efektem właśnie tej nowej pasji. Na czym będzie on polegał? Tak jak w tytule postaram się publikować tutaj na blogu lub na Instagramie co najmniej 7 moich najlepszych i najciekawszych zdjęć w tygodniu [1 zdjęcie na każdy dzień].

projekt365Chcę fotografować codziennie, polepszać swoje umiejętności i poznawać możliwości nowej lustrzanki. Jak na razie jeśli chodzi o przysłonę, ISO itd, to dopiero teraz poznaję ich znaczenie i funkcje jakie pełnią. Wszystko jeszcze przede mną, także TO najlepsze, ulubione zdjęcie [które kiedyś może zrobię]. Nie wszystkie zdjęcia będę wykonywać lustrzanką,na pewno w ruch pójdzie także mój kompakt Fuji oraz Iphone.

Co kilka tygodni będę publikować na blogu te właśnie zdjęcia [to będzie inny rodzaj posta z serii blogowych "Tydzień w obiektywie"].

Początek projektu już dziś, będzie mi bardzo miło, jeśli dołączycie się do tej fotograficznej akcji i będziecie pstrykać zdjęcia razem ze mną, dajcie mi o tym znać w komentarzu.

Pozdrawiam!

Madie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.