Relacja z targów Kiermash w Krakowie

relacja z targow kiermash

Jak minął Wam długi weekend? Mi bardzo aktywnie i emocjonująco, ponieważ razem z Lawendowym Bazarem po raz czwarty wzięliśmy udział w krakowskich targach mody i dizajnu Kiermash. Cała impreza odbywała się w budynku Starego Dworca PKP w sobotę i niedzielę 28 i 29 maja 2016.

Relacja z targów Kiermash w Krakowie

Jak zwykle na naszym stoisku było bardzo botanicznie, ponieważ kolekcja wiosna/lato 2016 to właśnie liściaste motywy z tropików, ale także z polskich lasów i ogródków. Oprócz kubków, poszewek, proporczyków i plakatów, przywieźliśmy ze sobą małą nowość, czyli betonowe doniczki,  a także Waszą ulubioną biżuterię.

Po targach zostało nam kilka ciekawych powystawowych produktów w obniżonych cenach, więc koniecznie zajrzyjcie tutaj.

relacja z targow kiermash10
.

W wolnej chwili wybrałam się na oglądanie innych stoisk, a było co oglądać! Ponad 150 wystawców z modą, kosmetykami naturalnymi, biżuterią i dizajnem zachwycali kreatywnością swoich produktów.

relacja z targow kiermash2
.

relacja z targow kiermash6
.

relacja z targow kiermash5
.

Mnie zainteresowały głównie polskie marki kosmetyczne z ręcznie robionymi cudownościami, o których nie raz czytałam już na Waszych blogach.

relacja z targow kiermash8
.

relacja z targow kiermash7
Alchemia Lasu

relacja z targow kiermash4

Iossi i Ministerstwo Dobrego Mydła

relacja z targów kiermash3
Lawendowy Bazar

relacja z targow kiermash9
.

Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania na Kiermashu! A Wy byliście tam? A może nawet odwiedziliście nas na naszym stoisku? Piszcie:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • http://www.czescmnie.pl Część Mnie

    Następnym razem na pewno odwiedzę to miejsce! :)

    • http://madie.pl Madie

      Odwiedź koniecznie:)