Room tour, czyli mój pokój w nowej odsłonie

room tour2

Pierwszy room tour pojawił się na blogu około rok temu. Wtedy pokazywałam Wam mój pokój świeżo po malowaniu, zmianie mebli i zakupie nowego biurka. Przez ten czas jednak troszkę się zmieniło,  odnalazłam kilka fajnych ustawień mebli i przedmiotów, wprowadziłam do pomieszczenia więcej roślin {jak wiecie jestem ostatnio miłośniczką wszelkich botanicznych akcentów}, kupiłam nową kapę na łóżko. Poza tym zobaczcie wszystko sami.

roo tour

Łożko jest to samo, z palet, robione ręcznie przeze mnie. Obok stoi pniaczek obdarty z kory {także DIY}, który służy mi jako stoliczek nocny.  Na biurku królują, oprócz komputera, sukulenty oraz mój ulubiony plakat.

room tour5

room tour3

room tour4

room tour6

Jak wspominałam w poprzednim poście o moim pokoju, szafy malowałam sama. Są to najzwyklejsze szafy pilśniowe w kolorze sosny z Black Red White kupione dawno temu. Obie mocno zmatowiłam papierem ściernym i wymalowałam matową emalią do drewna {wybrałam najtańszą w sklepie}. Położyłam około 3-4 warstwy na zewnątrz i 2 środku. Juz minął rok od malowania i farba spisuje się znakomicie {jedyne odpryski są z mojej winy, bo uderzyłam w nie innym meblem podczas przemeblowania}.

room tour7

biurko – allegro, 527 zł / krzesło DSW – allegro, 299zł / kapa na łóżko – ikea, 99zł / szafka ze skrzynek DIY – ok. 100zł z malowaniem / szafy – przemalowanie na biało, ok. 60zł / lusterko - ikea, 30zł / plakat na biurku – lawendowybazar, 15 zł / plakat inspire – lawendowybazar, 15 zł / ramka czarna a4 – ikea, 8zł / doniczka – kubek z gwiazdką – lawendowybazar, 12 zł

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • http://www.czescmnie.pl Część Mnie

  Klimatycznie tam u Ciebie :)

  • http://madie.pl Madie

   Dziękuję <3

 • http://przyjemniaczek.blogspot.com/ Przyjemniaczek

  Cudny pokój <3 Pniaczek skradł moje serce :)

  • http://madie.pl Madie

   Dziękuję! Pniaczek jest faktycznie świetny, wymagał trochę pracy z oskórowaniem go z kory, ale było warto:)

 • http://www.czasnafilm.blogspot.com Pocahontas Recenzuje

  Po prostu wow! Cudooowny :)

  • http://madie.pl Madieblog

   Dziękuję:)