Stone Planner ‚white marble’ by Lawendowy Bazar

stone planner white marble

Organizacja czasu to dla wielu osób nie taka łatwa sprawa. Sama miałam spory problem ze zdążeniem ze wszystkim na czas, dopóki nie zaczęłam korzystać z tzw. organizerów lub kalendarzy. Dzięki takiemu rozwiązaniu przestałam zapominać o ważnych sprawach i w końcu udało mi się zacząć lepiej planować sobie dzień. Niestety każdy organizer, który miałam miał jakieś wady: jeden miał za mało miejsca na notatki, drugi zbyt cienkie linijki {a ja piszę dość dużymi literami} i wiele wiele innych. Najbardziej dotkliwe były uzupełnione daty w każdy dzień tygodnia, ponieważ problem pojawiał się zwykle gdy miałam urlop czy weekend. Podczas takich dni nie korzystałam z organizera i wtedy  zostawało mi wiele pustych, nie wykorzystanych stron.

Postanowiłam więc stworzyć swój własny organizer, który będzie najbardziej odpowiadał moim wymaganiom. Miał być przede wszystkim ładny, jak najbardziej minimalistyczny i wygodny w wypełnianiu. Udało się i już teraz mogę Wam przedstawić Stone Planner ‚white marble’ by Lawendowy Bazar.

stone planner white marble2

Stone Planner ‚white marble’ pomoże Ci w organizacji czasu. To sześciomiesięczny minimalistyczny organizer na Twoje plany, notatki. Możesz go zacząć prowadzić w dowolnym momencie, ponieważ sam(a) uzupełniasz daty.

Stone Planner ‚white marble’ zawiera:

  • miękką okładkę z wzorem marmuru, 112 stron służących organizacji Twojego czasu, całośc połączona jest gumową sprężyną w kolorze czarnym
  • planner miesięczny: kalendarz na 12 miesięcy, plan całego roku
  • planner dzienny: praktyczny rozkład 180 dni {6 miesięcy} na Twoją codzienną organizację + miejsce na ważne notatki
  • notatki: strony na dodatkowe przemyślenia, notatki

stone planner white marble10

Pierwsze 12 stron Stone Plannera to kalendarz do wypełnienia. Możemy zacząć prowadzić go w dowolnym dla nas momencie, nawet w środku czy pod koniec roku, ponieważ sami wybieramy miesiąc od którego zaczynamy (zakreślamy cyfrę rzymską kółeczkiem) i uzupełniamy dni.

Kalendarz może służyć także jako planner miesięczny i roczny do wpisywania ważnych dat, spotkań.

stone planner white marble9

Kolejne 180 {6 miesięcy} stron to miejsce na codzienną organizację czasu. Sam(a) uzupełniasz datę i możesz zaplanować swój dzień od 7:00 do 22:00. Na dole znajduje się miejsce na dodatkowe przemyślenia.

Ostatnie 20 stron Plannera to miejsce na notatki: ważne telefony itd.

stone planner white marble4

stone planner white marble3

Stone Planner ‚white marble’ posiada miękką okładkę ze wzorem biało-szarego marmuru dodatkowo zabezpieczoną dodatkową warstwą – plastikową przeźroczystą grubą folią. 112 stron wystarczy na sześć miesięcy codziennej organizacji. Całość zbindowana jest spiralnie gumowo-metalową sprężyną w kolorze czarnym, dzięki czemu planer jest wytrzymały i wygodny w użytkowaniu. Format małego zeszytu – a5 sprawia, że Stone Planner jest praktyczny, nie zbyt ciężki i łatwy w przenoszeniu.

99,9% handmade

Do kupienia tutaj w cenie 42 zł.

stone planner white marble8

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.