Styczniowa aktualizacja włosowa i aktualna pielęgnacja

styczniowa aktualizacja włosowa4

Ostatnia aktualizacja włosów ukazała się we wrześniu poprzedniego roku, więc było 4 miesiące przerwy. Na szczęście w weekend udało mi się w końcu zrobić jakieś fajne włosowe zdjęcia i w końcu pojawia się styczniowa aktualizacja włosowa i aktualna pielęgnacja. Jak widzicie powyżej, nie widać żadnego znaczącego przyrostu, ale to dlatego, że w grudniu podcięłam około 3-4 cm końcówek. Decyzji nie żałuję, ponieważ włosy nie tylko się wyrównały, ale także przestały się tak plątać, a końcówki są zdrowe i ostre. Podczas „sesji” niestety wiał dość mocny wiatr, więc włosy zostały uchwycone naturalnie, w ruchu.

styczniowa aktualizacja włosowa2

Znowu zaczęłam zapuszczać grzywkę i mam nadzieję, że teraz dotrwam w postanowieniu. A kolor włosów? To kilka ocieni, ale na szczęście chłodnego brązu jest najwięcej.

styczniowa aktualizacja włosowa

A jak wygląda moja aktualna pielęgnacja? Otóż testuję kilka nowych produktówmiędzy innymi: maskę do włosów z papryczką chilli Love2mix Organic, balsam Marokański Planeta Organica oraz żel pod prysznic Chwyć Falę Eco Hysteria {który stosuję także jako szampon}. Do olejowania stosuję ostatnio wspaniały spray – olejek do włosów z siemieniem lnianym. Na początku miesiąca zafarbowałam także odrosty Indygo Khadi.

Szampon na łopianowym propolisie Receptury Babuszki Agafii stosuję jako szampon do częstego stosowania. Kilka razy w miesiącu stosuję też maskę Sessio.

W weekendy zawsze urządzam włosom SPA i używam turbana termalnego, który wzmacnia działanie masek na włosach.

W tym dość trudnym dla włosów okresie jesienno-zimowym stosuję także dwie odżywki w spray’u: Gliss Kur Oil Nutritive oraz spray do włosów Aktywne Witaminy Natura Siberica {klik}.

styczniowa aktualizacja włosowa3

A jak mają się Wasze włosy tej zimy?

Pozdrawiam!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • Panna Zuzanna

    Jak mi się podoba jak masz taką grzywkę na bok :-) ! Masz tak jak ja okrągłą buzię i taka chyba bardziej Ci pasuje, chociaż ładnemu we wszystkim ładnie ;)

    • http://madie.pl Madieblog

      Wiem, że przy okragłej buzi lepsza jest grzywka na bok, ale ja jakoś wolę siebie w takiej na prosto. Teraz zapuszczam, bo chcę zrobić sobie przedziałek na środku w końcu:)