Świąteczny klimat

IMG_7566

Świąteczny klimat

Święta tuż tuż, wszyscy na nie czekają, ale ja i tak najbardziej lubię ten przedświąteczny czas: przygotowania, atmosferę i dodatki tworzące wyjątkowy nastrój.  W tym roku troszkę późno zaczęłam dekorować dom, ze względu na ogrom pracy, ale udało mi się już coś zmienić w mojej sypialni.

IMG_7556

Jak wiecie w moim pokoju króluje styl rustykalny (półeczki ze skrzynek, łóżko na paletach) połączony z elementami skandynawskiego stylu (biel, drewniane dodatki, wieszak na ubrania). Wszystko możecie obejrzeć sobie tutaj.

IMG_7565

Moją świąteczną dekoracją stały się jak zawsze gałązki świerku w białej metalowej bańce na mleko, ozdobione czerwono-białym sznurkiem i małymi szyszkami, które dojdą troszkę później. Gwiazda z patyczków to mój ubiegłoroczny projekt DIY: patyczki + sznurek. Na skrzynkowej półce ułożyłam także świeczniki – domki oraz trójkątny świecznik na tealight.

IMG_7550

Na parapecie ułożyłam kolejne dekoracje: drewniana gwiazdę, szyszki oraz trójkątne świeczniki.

IMG_7554

Jeszcze w tym tygodniu chcę wyszperać z piwnicy choinkowe lampki – gwiazdki, mam także ambitny projekt totalnej metamorfozy naszej sztucznej choinki. Chciałabym by wyglądała bardziej rustykalnie, więc troszkę ją zmniejszę oraz osadzę na prawdziwym chudym wysokim konarze drzewa w doniczce osłoniętej jutą.

Wszystkie drewniane dekoracje pochodzą ze sklepu Lawendowy Bazar.

A jak idą Wasze przygotowania do świąt?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.