Tonik wzmacniający Receptury Babuszki Agafii – recenzja

tonik receptury babuszki agafii wzmacniajacy

Tonik wzmacniający Receptury Babuszki Agafii? W tej wcierce pokładałam wielkie nadzieje. Liczyłam na wzmocnienie włosów, widocznie mniejsze wypadanie i wysyp baby hair, ale niestety zawiodłam się. Dlaczego? O tym poniżej..

Tonik wzmacniający do skóry głowy

Opakowanie:  Płyn zamknięty jest w 150 mililitrowej, mocnej butelce z grubego plastiku. Korek jest bardzo niepraktyczny jeśli chodzi o wylewanie tak rzadkiego płynu, bardziej nadaje się do olejków.

tonik receptury babuszki agafii wzmacniajacy (4)

Zapach, wydajność: Wcierka ma bardzo przyjemny zapach,  nie drażniący. Opakowanie starczyło mi na około miesiąc, przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu.

Skład: Skład jest bardzo przyjemny, naturalny: woda z ekstraktami: Humulus Lupulus (chmiel zwyczajny), Urtica Dioica (pokrzywa zwyczajna), Arctium Lappa Root (łopian większy), Gypsophila Siberica (gibsówka błyszcząca), Benzoic Acid, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol.

tonik receptury babuszki agafii wzmacniajacy (2)

Działanie:

Po tak dobrym składzie spodziewałam się cudów. I może to przez moje zbyt wysokie wymagania, według mnie wcierka nie jest dobra. Nie zauważyłam większego przyrostu ani nowych baby hair, dodatkowo czułam, że zwiększa przetłuszczanie włosów.  Ja jestem niezadowolona, ale dla kogoś ta wcierka może być bardzo dobra. Na pewno nie podrażnia skóry głowy i odżywia cebulki. Jak na razie do niej nie wrócę, pozostanę przy kuracji Joanny oraz wypróbuję samorobioną wcierkę z ekstraktem z żeń-szenia.

tonik receptury babuszki agafii wzmacniajacy (3)

Pozdrawiam!

Madie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.