Ulubione polskie profile na Instagramie

instagram@madieblog

Jeśli miałabym wybrać mój ulubiony portal społecznościowy to z całą pewnością byłby to Instagram.  Wybór ten wiąże się najprawdopodobniej z tym, że Instagram to przede wszystkim FOTOGRAFIA. Ten portal to nie tyko wylęgarnia inspiracji, niektóre profile są dogłębnie przemyślane, konsekwentne kolorystycznie i naprawdę genialne, jeśli chodzi o ogólny wygląd. Znajduję tam mnóstwo interesujących informacji – o miejscach do odwiedzania, o książkach do poczytania, o jedzeniu, o mało znanych polskich markach, ciekawych kosmetykach.

Patrząc na niektóre zdjęcia doceniam ich doskonałość kompozycji, czuję się zawsze mocno zainspirowana i zmotywowana do doskonalenia własnych umiejętności fotograficznych. I chociaż wiem, że większość zdjęć zrobiona jest właśnie pod Instagram, to jednak moje poczucie estetyki częściej zaczyna się odzywać i sama doceniam przyjemność jedzenia pysznie wyglądającej kolorowej owsianki na wysprzątanych stole ozdobionym przez kwiaty.

Kogo wg mnie warto obserwować? Poniżej znajdziecie moje ulubione polskie profile na Instagramie:

@scraperka

@black_raspberry

@diaryofdays

@kalinka_

@roslinneporady

@my_full_house

@aifowy

@domsli22

@waniliowachmurka

@jestem_kasia

Jakie są Wasze ulubione profile na Instagramie? Zawsze z przyjemnością przeglądam nowe profile, więc będę wdzięczna za podrzucenie Waszych typów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • http://www.kosmeo-logy.blogspot.com/ Kosmeonautka

  Piekne profile. Nie sa w moim stylu, ale obiektywnie rzecz biorac sa naprawde cudowne; szczegolnie urzekla mnie Kalinka. Dziewczyna ma oko! :)

  • http://madie.pl Madieblog

   A jaki styl Tobie się podoba? :)

 • https://www.pieknalia.blogspot.com Pięknalia Blog

  piękne są te zdjęcia! ja akurat nie korzystam z instagrama, ale mam Tumblr, gdzie tych inspiracji i cudownych ujęć są miliony:)

  • http://madie.pl Madieblog

   Też miałam Tumbrla, ale nie przekonałam się do niego, to coś takiego jak photoblog raczej, a to nie do końca mi odpowiada, Instagram jest łatwiej dostępny, szybszy i w ogóle bardziej przystępny i łatwiejszy w obsłudze moim zdaniem:)

   • https://www.pieknalia.blogspot.com Pięknalia Blog

    Pewnie masz rację, ale jakoś nigdy mnie nie ciągneło do insta, bałam się, ze mnie pochłonie do reszty, a nie potrzebny mi kolejny rozpraszacz:) Tumblr założyłam 4 lata temu, mam do niego mega sentyment i fajnie jest patrzeć jak zmienia się gust człowieka na przestrzeni kilku lat. Dziś traktuję mojego „bloga” jak sztukę, każdy jeden post jest przemyślany 1000x, aby nie zaburzać stylistyki. :D Jakieś takie moje zboczenie.

    • http://madie.pl Madieblog

     Ja mam tak samo z Insta:) Poza tym lubię w nim to, że wrzucenie zdjęcia trwa kilka sekund:)

 • http://madameblania.blogspot.com/ madame b

  Uwielbiam Instagram, są tam tak piękne zdjęcia, można znaleźć mnóstwo inspiracji! Ostatnio bardzo staram się pracować nad swoim kontem. Sporo z wymienionych przez ciebie profili również obserwuję i lubię :)

  • http://madie.pl Madieblog

   Mnie zdjęcia u innych także mocno motywują i zaczynam być coraz bardziej zadowolona z wyglądu mojego profilu, do ideału jeszcze mu brakuje, ale co tam jest przecież mój:D