Współpraca z Atelier Arcimowicz oraz nowe kosmetyki rosyjskie

IMG_2638

W weekend otrzymałam bardzo miłą wiadomość od Pani Darii, projektantki w firmie Atelier Arcimowicz, tworzącej własną linię odzieży i dodatków wysokiej jakości. Filozofia Atelier wiąże się z troską o środowisko, upcyklingiem odzieży, ekskluzywnością oraz indywidualizmem. Każdy produkt jest unikalny i niepowtarzalny, a co najważniejsze naturalny, wyprodukowany z czystych ekologicznych materiałów, które nie podrażniają skóry. Pani Daria zaproponowała mi bardzo ciekawą współpracę, na którą chętnie przystałam.

IMG_2624

Jak widzicie, w ramach współpracy otrzymałam od firmy przecudowną muszkę-kokardę, którą mam zamiar wykorzystać do ozdoby włosów przy nowych fryzurach, które Wam niedługo pokażę.

IMG_2631

Dodatkowo otrzymałam zestaw rosyjskich kosmetyków prosto z Kalingradu! Jeszcze nie do końca rozszyfrowałam ich dokładne przeznaczenie {rosyjski język, trudny język:P}, ale są to produkty do twarzy: maseczka firmy Floresan i dwa kremy.

IMG_2636

Może któraś z Was zna te produkty? Jeśli tak to piszcie w komentarzach i podzielcie się swoimi wrażeniami ze stosowania:)

Firmę Atelier Arcimowicz znajdziecie także na INSTAGRAM.

Pozdrawiam!

Madie

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • Anita Barbara

    Gratuluję współpracy, chętnie poczytam co z niej wyniknie. A z tłumaczeniem rzeczywiście jest problem. Informacje na produktach są zwykle mocno okrojone, a czasami chciałoby się wiedzieć więcej, a tu rosyjskiego ni w ząb :)