Choinka DIY | Życzenia świąteczne

choinka3

23 grudnia to bardzo intensywny dzień, przynajmniej u mnie w domu. Czas spędzamy na gotowaniu, sprzątaniu, przygotowywaniu prezentów i dekorowaniu choinki. W tym roku w naszym domu króluje choinka DIY.

choinka2

Przed świętami zauważyłam, że w sklepach króluje nowy trend na choinki, które wyglądają jak wysokie sosny, wszystko w rustykalnym stylu. Oczywiście ich ceny są ogromne, ale ja odpowiednio zainspirowana postanowiłam zrobić taką samodzielnie (prawie) z zerowym nakładem finansowym.

Cienki i wysoki pień z drewna z otworem przygotował tata mojego P.  Jest on przymocowany do kolejnego, tym razem małego i grubego pnia, który służy za podstawkę, jest ciężki, więc dobrze stabilizuje całą konstrukcję. Czubek z naszej wielkiej sztucznej choinki włożyłam do wywierconego wcześniej otworu (ma on długość około 12 cm), a gruby pieniek zasłoniłam pledem.

Zobaczcie jak wygląda gotowa i ozdobiona rustykalna choinka DIY.

choinka4

choinka1

Na koniec chciałabym życzyć wszystkim moim Czytelniczkom i Czytelnikom przede wszystkim zdrowych, ciepłych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Niech te niezapomnienie chwile spędzone z rodziną będą pełne śmiechu i radości. Przesyłam Wam moc najszczerszych życzeń!

Wesołych Świąt!

This entry was posted in DIY, Wnętrza, Wszystkie posty and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*