Halloween

IMG_1071 kopia

Październik już się powoli kończy, przez kolejne dni będziemy wspominać zmarłych bliskich, których straciliśmy. Dla mnie ten okres jest czasem raczej smutnym, bardziej melancholijnym, nawet nie mam za bardzo ochoty na wycinanie lampionów z dyni itd. Jedyne dekoracje dyniowe są  bardziej jesienne niż typowo halloweenowe, w odcieniach skandynawskiej szarości tak jak lubię.

IMG_1074.

IMG_1072 kopia

.

Uwielbiam malować, zmieniać, eksperymentować, więc w tym roku podjęłam się także wykonania wiązanek ze sztucznych kwiatów, zajęło mi to niewiele czasu, a przyjemność z takiej zabawy była ogromna.

IMG_1032 kopia.

IMG_1029 kopia

.

A Wy jak spędzacie Halloween?

This entry was posted in DIY, Lifestyle, Wnętrza, Wszystkie posty and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to Halloween

  1. Justyna Kosieradzka says:

    Dynie i cała aranżacja ze skrzynkami extra. Jak uzyskałaś taki kolor skrzynek? Czad!

    • Madie says:

      Dziękuję bardzo:) A skrzynki to dwuetapowe malowanie w różnym odstępie czasu. Najpierw użyłam orzechowej bejcy z Colorita z Castoramy, i były takie typowo wiejskie, ostatnio pociągnęłam je jeszcze taką bejcą DIY z białej i czarnej farby – w sumie z szarej bejcy:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*