Iron Mesh Moodboard | Organizer druciany na ścianę DIY

IMG_8366

cześć ziewczyny

Dziś chciałabym pokazać Wam małe zmiany jakie zaszły w moim domowym biurze {tutaj znajdziecie zdjęcia całego mojego pokoju}. W końcu udało mi się wykonać Iron Mesh Moodboard, czyli organizer druciany na ścianę DIY w formie kratki.

IMG_8376

Organizer druciany na ścianę DIY

Metalową wielką kratę 150 x 100 cm kupiłam na allegro (jest to taka krata wystawowa) i podzieliłam ją na 3 części tnąc drut boschem. Jedną kratkę 50 x 100 cm wymalowałam na czarno i powiesiłam nad biurkiem. Służy mi ona przede wszystkim do wieszania ważnych przypomnien np. list zakupów, często używanych akcesoriów: nożyczek, taśm, sznurków, a także do zawieszenia ulubionych zdjęć Instagramowych.

IMG_8370

Wszystko przywieszam dzięki specjalnym metalowym haczykom kupionym w sklepie z artykułami żelaznymi oraz zwykłymi drewnianymi spinaczami do prania. W papierowej torebce ekologicznej trzymam ważne dokumenty np. potwierdzenia wysyłek, a mały plakat przywiesiłam na tabliczce z klipsem. Jestem bardzo zadowolona z takiego sposobu organizacji, ogromnie podoba mi się takie rozwiązanie w domowym biurze (i nie tylko).

Teraz jestem w trakcie poszukiwania metalowych klipsów do papieru i innych ciekawych rozwiązań do mojego nowego organizera. Jak widzicie jest jeszcze dużo miejsca do zagospodarowania.

IMG_8367

Plakat Monstera  Lawendowy Bazar
Stone Planer Lawendowy Bazar
Sukulent w betonowej doniczce Biedronka
Miedziane akcesoria projekt DIY

A co Wy myślicie o takim sposobie organizacji w domowym biurze?

This entry was posted in Fotografia, Lifestyle, Wnętrza, Wszystkie posty and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*