Jesienne kolory lakierów hybrydowych Semilac

jesienne kolory lakierów hybrydowych semilac5

Jesienne kolory lakierów hybrydowych Semilac

Na początku wielkiej mody na manicure hybrydowy nie byłam do niego zbytnio przekonana. Nie chciałam być uzależniona od kosmetyczki, a wydawanie raz na na kilka tygodni 50 zł na paznokcie nie za bardzo mi odpowiadało. Na szczęście jednak okazało się, że w samodzielnym zrobieniu takiego manicure nie ma nic trudnego, więc zestaw wszystkich potrzebnych elementów był od jakiegoś czasu na mojej wishliście.

jesienne kolory lakierów hybrydowych semilac4

W tym miesiącu postanowiłam zrobić sobie sama prezent urodzinowy i zainwestowałam w taki zestaw. Wybrałam ten z bazą, topem i trzema odcieniami lakierów Semilac, który kosztował około 205 zł z przesyłką. W zestawie znalazła się oczywiście lampa UV ze świetlówkami 36V, cleaner, aceton, waciki bezpyłowe, bloczek polerski i inne.

jesienne kolory lakierów hybrydowych semilac9

Wybrałam 3 uniwersalne odcienie: 032 Biscuit, 083 Burgundy Wine oraz 106 Wet Marengo.

jesienne kolory lakierów hybrydowych semilac6

jesienne kolory lakierów hybrydowych semilac7

Pierwszy samodzielny manicure wyszedł całkiem nieźle, już jestem zakochana w efekcie hybrydy. Odcienie są przepiękne, a wygląd paznokci uzależniający, więc już planuję zakup nowych odcieni. Jesienne kolory lakierów hybrydowych Semilac są naprawdę cudowne i już zrobiłam sobie małą listę odcieni must have.

semilac

Little Stone to piękny klasyczny szary beż, Gold Disco to idealny na karnawał złociak, Black Plum głęboki zimny granat i podobno najpiękniejsze bordo w całej kolekcji Semilaca, czyli Dark Purple Wine.

jesienne kolory lakierów hybrydowych semilac3

jesienne kolory lakierów hybrydowych semilac2

Dzięki samodzielnie zrobionym hybrydom moje paznokcie tak naprawdę odżyły. Bardziej dbam o skórki, nakładam na nie olejki i kremy, udało mi się także troszkę zapuścić paznokcie i powoli osiągam wymarzoną długość. Widać, że paznokcie są wzmocnione dzięki takiemu manicurowi, lepiej ochronione, nie łamią się ani nie rozdwajają. Na razie widzę same plusy. Na koniec zdjęcie pierwszych hybryd w kolorze Biscuit 032 po tygodniu noszenia.

jesienne kolory lakierów hybrydowych semilac8

This entry was posted in Uroda, Wszystkie posty and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*