Kalendarz Adwentowy w dwóch stylach: skandynawskim i rustykalnym

kalendarz adwentowy rustykalny3.

Kalendarz Adwentowy co roku chodził mi po głowie, zawsze przeglądałam z przyjemnością pomysły innych blogerek na swoje kalendarze, także Pinterest co roku jest jak zwykle skarbnicą inspiracji, zawsze jednak  nie udawało mi się zrealizować żadnego pomysłu, zwykle przez brak czasu. W tym roku to się zmieniło, lepsza organizacja z Bullet Journal sprawiła, że w tym roku czas przedświąteczny mam dobrze rozplanowany, tak żeby na spokojnie i z przyjemnością oczekiwać Bożego Narodzenia.

Inspiracją dla kalendarza w tym roku stał się mój organizer biurowy, który okazał się świetną bazą dla pięknych torebeczek, do których włożyłam zadania i słodkości na każdy dzień grudnia.

Zrobiłam w sumie dwa kalendarze w dwóch różnych stylach, pierwszy w stylu rustykalnym, wiejskim, którego bazą jest organizer, oraz drugi, minimalistyczny, skandynawski i jasny, którego bazą jest moja drabina DIY.

Kalendarz Adwentowy w dwóch stylach: skandynawskim i rustykalnym

kalendarz adwentowy rustykalny2.

kalendarz adwentowy rustykalny4.

Skandynawska wersja różni się od wersji rustykalnej nie tylko bazą, ale także kolorem torebek. Brązowe torebki w wersji eko wspaniale wyglądają w otoczeniu ciemnego, starego drewna, gwiazdy DIY i gałązek świerku, a białe torebki z białymi etykietkam przywieszone na pobielonym drewnie wyglądają jasno i przytulnie, skandynawsko.

kalendarz adwentowy skandynawski.

kalendarz adwentowy skandynawski4.

kalendarz adwentowy skandynawski3.

A teraz coś dla bardzo zapracowanych! Oba zestawy torebek po 24szt: wersję rustykalną i wersję skandynawską (obie z numerkami, przewiązane świątecznym sznureczkiem), a także organizer, możecie kupić tutaj. Gratis dostaniecie 30 pomysłów na zadania do Kalendarza Adwentowego.

A Wam która wersja kalendarza bardziej się podoba? Rustykalna czy skandynawska? Ja sama nadal nie mogę się zdecydować:)

This entry was posted in DIY, Lifestyle, Wnętrza and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*