Karnawałowy manicure hybrydowy Semilac

manicure hybrydowy semilac deep red and pink gold3

Karnawał już trwa, więc pomyślałam, że tytuł posta jak najbardziej będzie pasował do dzisiejszego manicure hybrydowego. Od ostatniego wpisu o jesiennych odcieniach Semilac zdążyłam dodać do swojej małej kolekcji 3 nowe kolory lakierów #o71 Deep Red, #094 Pink Gold oraz #140 Little Stone.

Pierwsze dwa lakiery użyłam właśnie do wykonania poniższego manicure. Ogromnie spodobał mi przepiękny, głęboki {jak sama nazwa wskazuje}, brudny odcień czerwieni w połączeniu z połyskującą różową miedzią. Uznałam, że to będzie idealny karnawałowy manicure hybrydowy.

manicure hybrydowy semilac deep red and pink gold5

manicure hybrydowy semilac deep red and pink gold8

Taki manicure pasuje według mnie do każdej karnawałowej kreacji i nie tylko. Jest klasyczny i uniwersalny i choć zawsze byłam przeciwniczką czerwieni na paznokciach to efekt hybryd z takim kolorem ogromnie mi się podoba.

manicure hybrydowy semilac deep red and pink gold10

Hybrydy wychodzą mi już bardzo ładnie {moim zdaniem}, są też o wiele trwalsze i wytrzymują ładnie ponad tydzień. Oczywiście marzy mi się wytrzymałość ok. 3 tygodni,  myślę, że w końcu dojdę do większej wprawy i nie będzie z tym problemu.

manicure hybrydowy semilac deep red and pink gold

manicure hybrydowy semilac deep red and pink gold2

Choć nie mam jak pokazać Wam efektu manicure w kolorze Little Stone, to muszę przynajmniej opowiedzieć o tym cudownym odcieniu. To delikatne połączenie beżu i szarości, ma idealne nud(n)e wykończenie i daje przepiękny efekt zadbanych paznokci. Jest bardzo naturalny i minimalistyczny, pasuje naprawdę do wszystkiego.

manicure hybrydowy semilac deep red and pink gold6

Co myślicie o tych odcieniach Semilac? Jakie są Wsze ulubione odcienie?

This entry was posted in Lifestyle, Uroda, Wszystkie posty and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*