Kolekcja Terrazzo Lawendowy Bazar

kubek terrazzo lastryko3

Dzień dobry Kochani!

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam nową kolekcję produktów w moim sklepie internetowym, który może już znacie  - Lawendowy Bazar. Jesienne wzory całkowicie inne od dotychczasowych motywów botanicznych dostępnych w poprzednich kolekcjach, znajdziecie w Kolekcji Lastryko – Terrazzo.  To autorskie wzory przedstawiające bardzo popularny we wnętrzach zwłaszcza w latach 90-tych, motyw Lastryko. Do tej pory znaleźć go można w blogach na posadzkach w korytarzach, w ośrodkach zdrowia czy na parapetach (my na przykład mamy go na schodach). Lastryko to rodzaj podłoża z betonu, utworzony z mieszaniny wody, cementu i grysu (np. marmuru czy granitu), a także odpowiedniego barwnika. W tym sezonie motyw ten powrócił na salony (i nie tylko), w piękniejszej i ciekawszej formie. U nas w pastelowych i jesiennych kolorach brązu, różu, granatu oraz musztardy w postaci nieregularnych geometrycznych form, które znalazły się na kubkach oraz etui na iphone’a.

etui na iphone terrazzo lastryko lawendowy bazar2

kubek terrazzo2

Pracujemy cały czas nad powiększeniem tej kolekcji o papeterię ślubną Lastryko, którą możecie znaleźć także w naszym drugim sklepie oraz o plakaty z tym wzorem.

This entry was posted in Lifestyle and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Kolekcja Terrazzo Lawendowy Bazar

  1. Rey says:

    Ale to śliczne! Takie delikatne i stylowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*