Krakowski Kiermash, Lawendowy Bazar i Polska Mapa Rzemieślników

 

Krakowski Kiermash, Lawendowy Bazar i Polska Mapa Rzemieślników

W poprzedni, mikołajkowy weekend 5 i 6 grudnia razem z Lawendowym Bazarem byliśmy na targach mody i designu Kiermash w Krakowie. Te dwa męczące, ale jakże cudowne dni zapamiętam na długo! Tłumy odwiedzających i kupujących, przedświąteczny klimat, mnóstwo kreatywnych ludzi i po prostu fajna zabawa.

Nie miałam kompletnie czasu robić zdjęć, ale na szczęście mam fotkę naszego stoiska, i mogę Wam je pokazać. Na targi przywieźliśmy także parę nowości, które w najbliższym czasie dodamy do sklepu.

kiermash

Chciałam Wam również pokazać moją śliczną skórzaną bransoletkę od Polska Mapa Rzemieślników. Dokładnie takiej szukałam od bardzo dawna: ma idealny kolor, skórka jest mięciutka, bransoletka nie ma też żadnych dyndających zawieszek, których nie lubię.

IMG_7562

polska mapa rzemieślników

Przemili, uśmiechnięci projektanci byli bardzo cierpliwi i aż dwa razy bez problemu dopasowywali jej długość do mojego chyba za chudego nadgarstka. Bardzo dziękuję!

polska mapa rzemieślników2

This entry was posted in Lifestyle, Wszystkie posty and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*