Świąteczne prezenty dla niego

Kilka dni temu na blogu pojawiły się inspirujące pomysły na upominki dla kobiet, a dzisiaj przychodzę do Was z pomysłami na świąteczne prezenty dla niego. Całe zestawienie jest moim zdaniem niezwykle męskie i ciekawe wyglądowo.

1. Taki drewniany zegarek Woodwear kupiłam mojemu P. na urodziny i chyba jeszcze nigdy nie był tak ucieszony z jakiegoś prezentu. Zegarek jest lekki, ze miłą w dotyku skórzaną bransoletą, cieszy oko i jest odpowiednio duży na męską rękę. Teraz marka ma nowe wzory, także nowe trochę wyższe ceny 230 zł.

2. Fajna piersiówka ze stali nierdzewnej od Runo Manufaktura to będzie naprawdę ciekawy prezent. Genialny grawerowany napis i naprawdę przystępna cena 40 zł.

3. W końcu rosyjskie marki postarały się o serię dla mężczyzn!  Natura Siberica Men z siłą wilka i krem z naprawdę męskim designem powinien przekonać do siebie każdego faceta.

4. Coś dla fana pieszych wędrówek i nie tylko!  Bluza Turysta w ciemnozielonym odcieniu i z ciekawymi grafikami przyda się każdemu! Cena 169zł.

świąteczne prezenty dla niego25. Twój mężczyzna szczyci się swoją brodą albo dopiero chce takową zapuścić? Balsam dla brodaczy o zapachu lasu pomaga oswoić często niesforne włoski nadając brodzie miękkości i pozwalając ją formować.  Alchemia Lasu cena 47 zł.

6. Męski kubek dla Milorda z Lawendowego Bazaru. Pracoholikowi przypomni o czasie na relaks. Cena 15 zł.

7. Mucha! Jaka piękna, bo drewniana! Taka z dolarami, bo przecież pieniądz przyciąga pieniądz, więc prezent będzie cieszył na 2 sposoby. The Bow Bow Ties, cena 99 zł.

8. Skarpet nigdy dość, a jak mają jakieś fajne wzorki to potrafią ciekawie urozmaicić męską stylizacje. Dla fana mody, a także dla Pana, który wiecznie ma dziurawe skarpetki (może o takie ładne bardziej zadba). The Breakfast Box, cena 170,10 zł.

9. Dla zimowego zmarzlucha ładna czapa z pomponem. Teraz przeceniona na 24,99 zł.

Czujecie się zainspirowane? Kupicie coś z tego zestawienia czy macie własne pomysły? Piszcie jakie!

This entry was posted in Lifestyle, Wszystkie posty and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*