Świąteczny klimat

IMG_7566

Świąteczny klimat

Święta tuż tuż, wszyscy na nie czekają, ale ja i tak najbardziej lubię ten przedświąteczny czas: przygotowania, atmosferę i dodatki tworzące wyjątkowy nastrój.  W tym roku troszkę późno zaczęłam dekorować dom, ze względu na ogrom pracy, ale udało mi się już coś zmienić w mojej sypialni.

IMG_7556

Jak wiecie w moim pokoju króluje styl rustykalny (półeczki ze skrzynek, łóżko na paletach) połączony z elementami skandynawskiego stylu (biel, drewniane dodatki, wieszak na ubrania). Wszystko możecie obejrzeć sobie tutaj.

IMG_7565

Moją świąteczną dekoracją stały się jak zawsze gałązki świerku w białej metalowej bańce na mleko, ozdobione czerwono-białym sznurkiem i małymi szyszkami, które dojdą troszkę później. Gwiazda z patyczków to mój ubiegłoroczny projekt DIY: patyczki + sznurek. Na skrzynkowej półce ułożyłam także świeczniki – domki oraz trójkątny świecznik na tealight.

IMG_7550

Na parapecie ułożyłam kolejne dekoracje: drewniana gwiazdę, szyszki oraz trójkątne świeczniki.

IMG_7554

Jeszcze w tym tygodniu chcę wyszperać z piwnicy choinkowe lampki – gwiazdki, mam także ambitny projekt totalnej metamorfozy naszej sztucznej choinki. Chciałabym by wyglądała bardziej rustykalnie, więc troszkę ją zmniejszę oraz osadzę na prawdziwym chudym wysokim konarze drzewa w doniczce osłoniętej jutą.

Wszystkie drewniane dekoracje pochodzą ze sklepu Lawendowy Bazar.

A jak idą Wasze przygotowania do świąt?

This entry was posted in Fotografia, Lifestyle, Wszystkie posty and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*