Sypialnia

sypialnia4.

Kolejny tydzień już mija, muszę przyznać, że czas po prostu przecieka mi przez palce. Jestem ciągle w biegu, chociaż staram się codziennie znaleźć chwilę dla siebie to brakuje mi takiego kilkudniowego relaksu. Namiastkę tego zrobiliśmy sobie w tamten weekend i wybraliśmy się na gorące źródła w Szaflarach, a potem na spacer po wietrznych Krupówkach. Odpoczęliśmy, ale po kolejnym tygodniu pełnego pracy znowu jestem przemęczona. Dobrze, że zbliża się weekend.

Na szczęście w tygodniu nie tylko pracuję, bo znajduję także czas na moją pasję, którą są wnętrza oraz fotografia. W moim mieszkaniu dużo ostatnio się dzieje, ciągle coś zmieniam, szukam najlepszych rozwiązań i cieszę się tą wnętrzarską swobodą. Na blogu pokazywałam Wam już efekty metamorfozy kuchni czy salonu, a teraz przyszła pora na kawałek sypialni.

sypialnia3.

Sypialnia

Kącik przy łóżku był miejscem, który wyjątkowo mnie denerwował. Nic mi tam nie pasowało, nic nie wyglądało dobrze. Najpierw myślałam, że będzie tam drabina, ale wylądowała na razie w innym kącie, który pokażę Wam innym razem. Później koło łóżka pojawiły się skrzyneczki w naturalnym kolorze, służące jako półeczki. Bardzo spodobała mi się ta inspiracja, ale nadal nie miałam czym wypełnić tego pustego kąta.

Odpowiedź przyszła później, gdy dostałam dwa bardzo stare elementy lamp, te do których wkręca się żarówki. W głowie od razu pojawiła się ta myśl! Lampa! Na długim kablu i z wielką żarówką.

loftowa lampa DIY2.

Mniej więcej w tym samym czasie przyjechały do mnie piękne gałązki bawełny. Ale nadal brakowało tego czegoś (w sumie nie wiadomo czego). Aż tu pięknego słonecznego dnia szłam sobie w stronę poczty przez nasz mały (ok wcale nie taki mały) ryneczek i zobaczyłam zegar. Stał sobie oparty o kartonowe pudło Pana, który handluje u nas starociami (ma naprawdę same perełki). Pan akurat swoje skarby już pakował do auta, ale nie zdążył jeszcze spakować zegara. I na szczęście, bo zegar był naprawdę ciekawy. Minimalistyczny, okrągły, duży, skandynawski – totalnie w moim stylu. Gdy usłyszałam cenę 15 zł, to wiedziałam, że będzie mój. Ale ale trzeba było się trochę potargować, i tak do domu wróciłam z zegarem ze 12 zł.

sypialnia2.

sypialnia6.

lustro – Pepco

lampa – DIY

plakat Ficus - Lawendowy Bazar

zegar – starocie

pościel – Jysk

pieniek – DIY

This entry was posted in DIY, Lifestyle, Wnętrza, Wszystkie posty and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

6 Responses to Sypialnia

 1. Enestelia says:

  Z tym zegarek to zrobiłaś normalnie deal życia. Jest piękny i jakbym taki znalazła to też nie mogłabym przejść obok obojętnie ;)

 2. admiralette says:

  Bardzo fajny zegar. Nie to, co teraz widać w sklepach – masówka.

 3. Madie says:

  O tak! Zdecydowanie miałam szczęście do niego:) Widziałam podobny gdzieś na Pakamerze, ręcznie robiony, ale cena była ogromna:) A tutaj tylko 15 zł:)

 4. mw782 says:

  A mnie zaintrygowała ta bawełna – gdzie można zdobyć takie gałązki? Wszędzie są tylko po 1-3 kwiaty na drucie obwiązanym bibułą :-/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*