WIELKANOCNY STÓŁ | EASTER DECORATION

sesja wiosenna14.

Przygotowania do Wielkanocy trwają i mimo, że jestem dopiero na etapie sprzątania to chciałabym pokazać Wam w jakim stylu będę dekorować nasz wielkanocny stół. W tym roku stawiam na naturę, czyli odcienie zieleni. Na pewno nie zabraknie kwiatów czereśni w wazonie, rzeżuchy na stole, drewnianych pojemniczków na jaja. Główną dekoracją będą oczywiście nowe talerzyki z Lawendowego Bazaru, w których po prostu się zakochałam! Nadal nie wiem, który wzór będzie królował: paproci, palm czy może ruscusa?

Przygotowuję także wielkanocny wianek DIY z bukszpanu (robiony podobną techniką jak ten na Boże Narodzenie) oraz planuję naturalne farbowanie jaj w liściach czerwonej kapusty, w kurkumie i czerwonej cebuli. Już nie mogę się doczekać!

Teraz zapraszam do oglądania kilku zdjęć z wielkanocnej sesji nowych produktów, które od kilku dni są dostępne w moim sklepie.

A Wam Kochani życzę, aby te najbliższe świąteczne dni były spokojne, cudownie spędzone w gronie najbliższych!

sesja wiosenna2.

sesja wiosenna3.

sesja wiosenna7.

sesja wiosenna13.

sesja wiosenna8.

Talerze | Kubki Lawendowy Bazar

This entry was posted in Wnętrza and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*