Workspace – moje domowe biuro

domowe biuro1

My workspace

Moje domowe biuro to takie miejsce, w którym spędzam najwięcej swojego czasu. Właśnie dlatego zawsze staram się utrzymywać je w jak najlepszej organizacji i porządku, tak by praca była nie tylko efektywna, ale też przyjemna.

domowebiuro6.

domowebiuro5.

.

To nie jest ozdobne biurko, przy którym nigdy nie siadam, ale to moje prawdziwe firmowe centrum dowodzenia. Z tego miejsca piszę posty, odpisuję na maile oraz projektuję nowości do mojego sklepu. W tym miejscu mam wszystkie ważne notatki, karteczki, niezbędne artykuły biurowe oraz cały arsenał sprzętu, a czasem także towaru.

domowebiuro4.

Aby zmieścić to wszystko na tej niewielkiej powierzchni potrzebna była dobra organizacja przestrzeni. Idealne dla mnie okazały się szuflady w wielkim biurku (100cm szerokości), komódka Moppe z Ikei z szufladkami, a także organizer na ścianę kratka - druciany organizer. Obok biurka stoi też wielki industrialny stołek, który pełni rolę kolejnej półeczki, na której trzymam notesy do Bullet Journal oraz firmowe papiery.

domowebiuro2.

„Projektując” mój kącik do pracy zwracałam uwagę nie tylko na funkcjonalność danego przedmiotu, ale także na jego walory dekoratorskie. Dlatego w moim biurze nie znajdziecie plastikowych neonowych organizerów czy kolorowych notatników. Już od dawna stawiam przede wszystkim na jakość i oryginalność. Na szczęście we wnętrzach jest teraz silny trend jeśli chodzi o piękne przedmioty do biurowego użytku, więc o wiele łatwiej jest znaleźć tego typu produkty w sklepach. Nożyczki retro, metalowe linijki czy organizery na długopisy z betonu lub marmuru, kiedyś na takie produkty nie zwracaliśmy najmniejszej uwagi – miały być tylko użyteczne, ale dziś mogą być stylowe i po prostu piękne.

Jak widzicie domowe biuro wcale nie musi straszyć, a wręcz może być ciekawym elementem wystroju wnętrza.

A jak wygląda Wasze miejsce pracy?

This entry was posted in Wnętrza and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

13 Responses to Workspace – moje domowe biuro

 1. Dorota Okurowska says:

  Cuuudownie to jest harmonia i styl :)

 2. Aga says:

  Hej, jaki to rozmiar kratki? Widzę, że można ją kupić w Twoim sklepie, niestety nie ma prawie żadnego egzemplarza, czy pojawią się w najbliższym czasie?

  • Madie says:

   Cześć:) to jest największy dostępny rozmiar 6×8 kratek, będą w sklepie do końca tego tygodnia;) pozdrawiam!:)

   • Aga says:

    A czy byłaby możliwość zamówienia rozmiaru 60×90 lub 70×90? Mam do zagospodarowania całkiem sporą ścianę i chciałabym zorganizować sobie moodboard :) Właśnie przymierzałam na ścianie jak wyglądałaby kratka 60×80, ale wydaje się trochę mała :/ Tak czy inaczej, dzięki za odpowiedź!

    • Madie says:

     Raczej nie tniemy na zamówienie, ale myślę, że ta największa kratka spokojnie ci wystarczy, zwłaszcza, że 6×8 kratek to nie zawsze 60x80cm, zwykle krateczki nie są idealnie równe i takie kratki mają np. 65×85 cm – różnica jest naprawdę niewielka:)

   • Aga says:

    I jeszcze jedno, jak mogę powiesić tą kratkę na ścianie?

    • Madie says:

     Kratkę można zawiesić normalnie na wkrętach lub specjalnych haczykach, może także spokojnie stać na biurku:) PS. Właśnie uzupełniłam zapasy kratek w sklepie, więc zapraszam – radzę się śpieszyć bo zawsze schodzą jak ciepłe bułeczki. Pozdrawiam:)

  • Madie says:

   To jest dokładnie rozmiar 65×83 cm 6×8 kratek):)

 3. Beata says:

  Wygląda super. Z czego zrobiona jest tak kratka? Jedno małe ale – ja mam długie nogi i te drukarki pod biurkiem odpadają. :)

  • Madie says:

   Ta kratka to organizer druciany z mojego sklepu Lawendowy Bazar. A te drukarki – cóż to dla mnie tez nie najlepsza opcja ale nie mam innego miejsca na nie:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*